Kameralne SPA

Sauna Fińska

Udostępniamy indywidualne seanse w saunie fińskiej(70-100 st.c.), oraz pokój odpoczynku, doskonały do wyciszenia i odprężenia się po saunie. Kameralny klimat zapewni relaks i intymność.

Odpoczynek między seansami jest ważnym elementem pobytu w saunie,dlatego też, tworząc nasze pomieszczenie relaksacyjne, zadbaliśmy o to, by było w nim wyjście bezpośrednio na zewnątrz – gdzie można schłodzić ciało po kąpieli.

Zawsze znajdziecie u nas olejki zapachowe do inhalacji.

Seans w saunie GRATIS!!!

Balia nad stawem

Kąpiel w balii ogrodowej z ciepłą wodą to niezapomniane przeżycie!
Zapraszamy Państwa na cudowny relaks pod gołym niebem z widokiem na staw i łąki. Woda w balii osiąga temperaturę 40 stopni , jest to idealna temperatura, gdy na zewnątrz jest około zera stopni, przy wyższej temperaturze powietrza temperaturę wody odpowiednio obniżamy.
Zapewniamy Gościom przyjemność kąpieli w czystej wodzie, pozbawionej chloru i innych środków chemicznych uzdatniania wody. Balia znajduje się tuż nad stawem, z którego słychać pluskot pływających ryb.

Z balii można korzystać przez cały rok, latem służy Gościom do schłodzenia ciała.

Kąpiel w balii ogrodowej od rezerwacji czterech dni – GRATIS!!!

Cennik:

1 godzina ( do czterech osób) 100 zł
kolejna godzina ( do czterech osób) 60 zł
dodatkowa osoba 40 zł

Gorąco polecamy!

RELAKS W OGRODZIE I NAD STAWEM

Nasz ogród jest bardzo duży , z pewnością znajdzie każdy Gość  w nim miejsce, w którym będzie miał prywatny azyl. To tu znajdzie spokój i ukojenie, a chwile spędzone np. w przytulnej altanie czynad brzegiem stawu sprawią, że świat wokół wyda się piękniejszy. Ważnym miejscem każdego ogrodu jest przytulny kącik wypoczynkowy, gdzie choć na chwilę można oddać się błogiemu lenistwu, zwolnić tempo codziennego biegu i nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości.

w pakietach najkorzystniej
Oferty i pakiety specjalne

Apartamenty u Harrego
w Kudowie-Zdroju

 

Apartamenty u Harrego I Słone 112 b
Apartamenty u Harego II słone 112 c

603 551 208, 661 607 954

harry.kudowa@wp.pl


57-350 Kudowa-Zdrój