Kameralne SPA

Sauna Fińska

Udostępniamy Gościom indywidualne seanse w saunie we środy, piątki i soboty.

Należy zgłosić chęć skorzystania z sauny danego dnia do godziny 14.00.

Korzystanie z sauny w pozostałe dni odbywa się odpłatnie.
Koszt seansu dla 1-osoby / 2h – 35zł (Seanse dla : min. 2- osób, max. -4  osób).
Sauna dostępna od poniedziałku do niedzieli w godz . 16.00-22.00.
Serdecznie zapraszamy ….

Balia nad stawem

Kąpiel w balii ogrodowej z ciepłą wodą to niezapomniane przeżycie!
Zapraszamy na cudowny relaks pod gołym niebem z widokiem nastaw i łąki. Woda w balii osiąga temperaturę 40 stopni, jest to idealna temperatura, gdy na zewnątrz jest około zera, przy wyższej temperaturze powietrza temperaturę wody odpowiednio obniżamy.
Zapewniamy przyjemność kąpieli w czystej wodzie, pozbawionej chloru i innych środków chemicznych uzdatniania wody. Balia znajduje się tuż nad stawem, z którego słychać pluskot ryb.

Cennik balii

Z balii można korzystać przez cały rok, latem służy Gościom do schłodzenia ciała. W cenie pobytu udostępniamy indywidualne kąpiele w balii ogrodowej w soboty od godziny 16.00 do 22.00. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci skorzystania z balii ogrodowej (dzień wcześniej).

 

Cennik:
200 zł /2 ha kąpieli (Max 4 osoby), każda następna osoba płaci 50 zł .

Balia dostępna: pon. – niedz. 17.00-22.00
Serdecznie zapraszamy ….

MASAŻE

Spragnionych głębokiego wytchnienia zapraszamy na masaże. Proponujemy szeroki wachlarz usług – starannie skomponowane łagodzące bóle i napięcia masaże relaksacyjne, aromaterapeutyczne i inne oraz profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, do wykonania których wykorzystujemy wysokiej jakości kosmetyki.

 

Poznaj nasze aktualne menu SPA pełne zbawiennych rytuałów, dzięki którym zadbasz o ciało i ducha. Masaże oraz zabiegi na ciało dostępne są po uprzednim dokonaniu rezerwacji.

RELAKS W OGRODZIE I NAD STAWEM

Nasz ogród jest bardzo duży , z pewnością znajdzie każdy Gość  w nim miejsce, w którym będzie miał prywatny azyl. To tu znajdzie spokój i ukojenie, a chwile spędzone np. w przytulnej altanie czynad brzegiem stawu sprawią, że świat wokół wyda się piękniejszy. Ważnym miejscem każdego ogrodu jest przytulny kącik wypoczynkowy, gdzie choć na chwilę można oddać się błogiemu lenistwu, zwolnić tempo codziennego biegu i nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości.

w pakietach najkorzystniej
Oferty i pakiety specjalne

Apartamenty u Harrego
w Kudowie-Zdroju

 

Apartamenty u Harrego I Słone 112 b
Apartamenty u Harego II słone 112 c

603 551 208, 661 607 954

harry.kudowa@wp.pl


57-350 Kudowa-Zdrój